Spotkanie sieci logopedów

Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia logopedów z powiatu bielskiego

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli z rejonu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza logopedów z powiatu bielskiego na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia, które odbędzie się 02.06.2016 r. (czwartek) o godzinie 14.00 w Przedszkolu Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi ul Żeromskiego 4 w Bielsku Podlaskim

Cele spotkania:

1. Praca z dzieckiem o specjalnych potrzebach edukacyjnych metodą "Porannego Kręgu".- pokaz zajęcia omówienie metody "Porannego Kręgu".

2. Pomoce multimedialne wykorzystywane w pracy logopedycznej.

3.Wypracowanie propozycji, zagadnień na przyszły rok szkolny 2016/2017

Spotkanie poprowadzi: mgr Danuta Zinowczyk - logopeda, mgr Alina Krupicka - audiolog, mgr Maria Marciniak-Kraśko - logopeda (koordynator sieci).

Prosimy o przekazanie powyższych informacji logopedom oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w zajęciach do dnia 02.06.2016 r. Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Serdecznie zaprasza dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.