Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza logopedów z powiatu bielskiego na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia, które odbędzie się 09.03.2017 r. (czwartek) o godzinie 14.00 w Zespole Szkół Specjalnych im. Jana Pawła II w Bielsku Podlaskim ul. Wojska Polskiego 17.

 

Cele spotkania:

1. Część szkoleniowa: Moje sposoby wywoływania głoski "R" (prezentacja własnych wypracowanych metod).

2. Nowatorska metoda terapeutyczna "Doświadczanie świata" (cele, zastosowanie).

3. Omówienie bieżących spraw.

 

Spotkanie poprowadzi mgr Maria Marciniak-Kraśko - koordynator sieci, Alina Malko - oligofrenopedagog, terapeuta integracji sensorycznej.

 

Prosimy o przekazanie powyższych informacji logopedom oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 09.03.2017r Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zaprasza dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.