Zaproszenie na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia logopedów z powiatu bielskiego

Dyrektorzy Szkół i Przedszkoli z rejonu działania Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

 

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Bielsku Podlaskim zaprasza logopedów z powiatu bielskiego na spotkanie sieci współpracy i samokształcenia, które odbędzie się 16.04.2018 r. (poniedziałek) o godzinie 13.00 w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Bielsku Podlaskim

 

Temat spotkania:

1. Kinezjologia edukacyjna jako metoda wspomagająca pracę logopedy.

2. Omówienie bieżących spraw.

 

Spotkanie poprowadzi mgr Bożena Konobrocka – logopeda, terapeuta integracji sensorycznej, mgr Maria Marciniak-Kraśko - logopeda.

 

Prosimy o przekazanie powyższych informacji logopedom oraz telefoniczne lub mailowe potwierdzenie udziału w spotkaniu do dnia 16.04.2018r. Numer telefonu poradni: (0-85) 833 26 74, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Serdecznie zaprasza dyrektor P P-P w Bielsku Podlaskim Barbara Szpalerska

Misja poradni

Poradnia realizuje kierunki i cele działania zawarte w Statucie PP –P, bazując na wyspecjalizowanej i wysoko wykwalifikowanej kadry pracowniczej ( prawie wszyscy pracownicy mają stopień nauczyciela dyplomowanego) i dalej podnoszą swoje kwalifikacje i  zaangażowaniu pracowników w pracę placówki, w oparciu o roczny plan pracy PP – P. Cele są zawarte w statucie.